5 dovanos mylimajai – sužadinkite aistrą

chalatai, seksuali moteris, juodi apatiniai

Dovanos patinka tikriausiai visiems, o ypač moterims. Ta puikus būdas pradžiuginti ir nustebinti. Tinkamai parinkti daiktai, tokie kaip seksualūs apatiniai, chalatai ar naktinukai, gali net sužadinti aistrą. Vis galvojate, ką padovanoti savo mylimajai? Štai keletas idėjų jums.

 

1. Seksualūs apatiniai

 

Gražūs ir kokybiški apatiniai – tai, kas patinka tiek moterims, tiek vyrams. Aistrai sužadinti itin tinka nėriniuoti, atviresni variantai. Jų pasirinkimas labai platus. Galite išsirinkti ir mėgstamą spalvą. Vienos iš populiariausių – juoda, ryškiai raudona ir balta. Jei išrinksite tokią dovaną, yra didelė tikimybė, kad nudžiuginsite savo partnerę.

 

2. Masažas

 

Jei norite dovanoti naujus potyrius, galite padaryti savo mylimajai masažą. Tai itin atpalaiduojanti procedūra, leidžianti pailsėti. Įvairūs darbai ir rūpesčiai dažnai kelia stresą, todėl jaučiama įtampa. Tam, kad masažas būtų išties malonus, galite įsigyti specialių priemonių (masažo aliejai ir pan.). Norint išskirtinių pojūčių, galima rinktis ir erotinį masažą.

 

3. Prabangus chalatas

 

Kokybiškų ir itin švelnių medžiagų chalatai puikus būdas palepinti savo moterį. Pasirinkimas išties didelis: įvairių spalvų, medžiagų, raštų ir ilgių. Vieni iš populiariausių – šilkiniai, trumpesni ilgio (maždaug iki kelių). Chalatas – drabužis, kuris gali tikti tiek vakare, tiek tingią dieną namuose.

 

4. Naktinukai

 

Dar viena dovanos idėja – naktinukai. Juos galite rinkti pagal savo partnerės skonį. Aistrai sužadinti puikiai tinka nėriniuoti, blizgūs naktiniai. Tinka įvairiausios spalvos: raudona, balta, juoda, rožinė ir daugelis kitų. Jei jūsų žmona ar draugė labiau mėgsta atskiras pižamas, galite pasirinkti ir tokį variantą. Dažniausiai tai lengvi ir laisvi šortukai ir tokia pat palaidinė. Nauju naktiniai ir chalatai gali būti derinami tarpusavyje.

 

5. Bodžiai

 

Bodžiai – tai itin gražus ir patogus drabužis. Nemažai moterų juos mėgsta ir nešioja. Jei jūsų partnerė viena iš tų, galite jį padovanoti. Jei dar nenešioja – puikus metas tai išbandyti. Specializuotose parduotuvėse galima įsigyti itin seksualių ir akį traukiančių bodžių, kuriuos galima subtiliai pritaikyti aprangoje.

 

Jei ieškote dovanos savo mylimajai, galite pasinaudoti šiomis idėjomis. Seksualūs drabužiai ir netikėtas masažas – tai, kas gali nustebinti ją.