3 sekso žaislai porų žaidimams

Nors visi žino apie sekso žaisliukus solo žaidimams, retai kas pasidomi, o kokie gi žaisliukai yra skirti poroms? Ir ne, tai nėra sekso prekės, kurios tik gali būti pritaikytos poros intymiuose žaidimuose. Kaip pastebi Intymu.com specialistai, porų žaisliukus atranda kur kas mažiau žmonių, o didelė jų dalis jų tiesiog net nežino. Taigi, norėdami paįvairinti jūsų intymųjį gyvenimą, pasidaliname jais.

 

Vibratoriai poroms

 

Tikrai taip. Tikriausiai apie vibratorius tikrai esate girdėję. Juk tai vieni populiariausių sekso žaisliukų. Tačiau ar esare girdėję apie vibratorius poroms? Šie nuo pirmųjų skiriasi tuo, jog jie sueities metu vibracijas skleidžia ne tik moteriškosios lyties atstovėms, tačiau ir vyrams taip pat. Be to, jie gali būti valdomi tiek mygtuku, tiek pulteliu, o tai atveria pikantiškas galimybės.

 

Masažuokliai

 

Sekso prekės, kurių kategorijai priklauso masažuokliai, šiek tiek panašios į vibratorius savo veikimo principu. Intymu.com išskiria masažuoklius iš vibratorių tuo, jog masažuokliai turi plačią galvutę, kuri skirta ne įsiskverbimui, tačiau išorinei stimuliacijai. Taigi, su juo galima stimuliuoti spenelius, klitorį, varpą ir kitas erogenines zonas.

 

Vibruojančios kulkos

 

Šie maži, kompaktiški žaisliukai suteikia ne ką mažesnį malonumą nei vibratoriai ar masažuokliai. Jie taip pat sukurti išorinei stimuliacijai, tačiau atvirkščiai nei vibratoriai ar masažuokliai, jie gali būti tiek įskverbiami, tiek išoriniai. Dėl mažo savo dydžio tokios sekso prekės, kaip pastebi Intymu.com komandos, itin patinka poroms, kurios mėgsta intymius žaidimus perkelti į viešas vietas. Tačiau tokias, kuriose būtų galima slapčia ir niekam nepastebint džiuginti vienas kitą malonumu.

 

Taigi, nesvarbu, kuri sekso žaisliuką pasirinksite šį vakarą ar tiesiog pirmam išbandymui, būtinai pamėginkite pažaisti su intymiomis prekėmis, skirtomis poroms. Jos ne tik paįvairins miegamojo žaidimus, tačiau orgazmą padovanos tiek jums, tiek jūsų antrajai pusei vienu metu.

 

Tai neabejotinai jus suartins dar labiau, o ateityje paskatins ieškoti naujų nuotykių patyrimų būdų.