6 priežastys įsigyti lubrikantą

mergina

Lytiniai santykiai ne visada yra tokie, kokių norisi. Kartais jie kelia skausmą, slydimas būna nemalonus, dažnai moterims sunku lytiškai susijaudinti, su laiku problemų, atrodo, net nemažėja. Džiugi žinia ta, kad daugelį tokių (na bent jau išvardytų problemų) gali išspręsti papildoma lubrikacija. Pateikiame kelias naudingas įžvalgas apie lubrikantų naudą ir kodėl juos verta įsigyti. Taip pat akcentuojame, kad lubrikantai internetu niekuo nesiskiria nuo tų, kuriuos matote prekybos centrų lentynose. Na, nebent kaina.

Kodėl verta išbandyti papildomą lubrikaciją?

  1. Vos keli lašeliai lubrikanto gali padėti išvengti nemalonių deginančių skausmų lytinių santykių metu. Tokie skausmai dažnai gadina sekso kokybę ir neleidžia pilnai pasimėgauti tomis intymiomis akimirkomis kartu su partneriu.
  2. Toms poroms, kurių aistros prasideda nuo oralinio sekso lubrikantas gali įnešti naujų spalvų. Ne šiaip sau lubrikantai kuriami su skoniais bei įvairiais maloniais kvapais.
  3. Lubrikantas gelbsti ir tuomet, kai seksu mėgautis norisi nėštumo metu. Šiuo laikotarpiu moterims sutrinka natūrali lubrikacija, todėl santykiai gali tapti nemalonūs dėl makšties sausumo. Nėštukėms labiau rekomenuojama bandyti natūralius vandens pagrindu kurtas lubrikacines priemones. Lubrikantai internetu dažnai kainuoja šiek tiek mažiau nei prekybos centruose, tačiau vandens pagrindu gamintos lubrikacinės priemonės yra bene lengviausiai prieinamos, tad tikrai rasite už prieinamą kainą.
  4. Taip pat akcentuojame, jog naudojantis lubrikantais galite sumažinti ir nemalonių ligų tikimybę. Nors apie tai kalbama mažiau, tačiau svarbu pabėžti, jog dėl to paties makšties sausumo atsirandanti skausmą kelianti trintis taip pat  gali paskatinti intensyviau daugintis bakterijas ir sukelti uždegimus. Naudokite papildomą lubrikaciją, kad to išvengtumėte.
  5. Jei nuolat kankina baimė, kad prezervatyvas gali plyšti, taip pat siūloma pabandyti lubirkantą. Nors patys prezervatyvai taip būna sutepti papildomai, pora lašų ne tik nepakenks, bet ir leis lengviau atsipalaiduoti partneriui į jus įeinant.
  6. Dar viena priežastis naudotis lubrikantu – sekso žaisliukai. Jei jau nusprendėte paįvairinti savo lytinius santykius papildomais atributais, būtinai kartu naudokitės ir lubrikantais. Taip išvengsite skausmo.

Štai tiek naudingų įžvalgų apie lubrikantus. Jei bijote, kad lubrikantai internetu gali būti nepatikimi, užsukite į erotinių prekių salonus. Čia jums patars specialistai, o išeisite su geriausiu ir jums tinkamiausiu lubrikanto variantu.