Ar seksualinis alkis yra normali žmogaus būsena?

partneriai

Dar visai neseniai seksas visuomenėje buvo tabu tema – niekas nedrįsdavo apie tai kalbėti viešai, netgi šeimoje apie dviejų žmonių kūnišką ryšį nebuvo garsiai kalbama. Pastaruoju metu situacija yra pasikeitusi ko ne kardinaliai. Viešumoje vis dažniau pasigirsta diskusijų, kodėl nereikėtų bijoti kalbėti apie seksą, aptariama, kokia jo nauda ir kam apskritai jis reikalingas (juk ne vien tada, kai norima pratęsti giminę). Vienas iš dabar dažnai aptariamų klausimų yra seksualinis alkis. Nors kai kam tokia sąvoka gali kelti juoką, iš tiesų tokio dalyko esama. Pažiūrėjus dar rimčiau, nepatenkintas seksualinis alkis gali sukelti įvairių pasekmių. Taigi, apie tai, kodėl reikalingos sex prekės, kodėl nereikia bijoti kūniškų malonumų patenkinimo ir dar daugiau – toliau straipsnyje.

Kas tas seksualinis alkis?

Seksualinio alkio sąvoka apibūdina nenumaldomą, stiprų ir nuolatinį kūniškų malonumų poreikį. Nesvarbu, ar galvojama apie lytinį aktą ar apie intymius žaidimus, kuriems reikalingos sex prekės ar subtilių filmų žiūrėjimą, viskas gali liesti šią frazę. Seksualinis alkis – tai normalus kiekvieno suaugusio asmens poreikis, kurio vengti ar gėdintis nevertėtų.

Ką daryti tokiu atveju?

Kai vyras trokšta moters arba moteris trokšta vyro, kalba natūraliai pakrypsta link lytinio akto. Tokiu atveju, kūniškų malonumų patenkinimas yra ne tik naudingas, bet ir sveikas žmogaus organizmui. Jaučiant seksualinį alkį jo ignoruoti nereikia. Kodėl? Atsakymas paprastas – užgožus tokį jausmą galima sukelti rimtų psichologinių problemų, jausti nepilnavertiškumo jausmą.

Sėkmingas lytinis gyvenimas

Kai sekso poreikis yra ypač didelis, nereikėtų atidėti lytinio akto. Žinoma, į kraštutinumus nukrypti tokiose situacijose nepatariama, tačiau turint nuolatinę sekso partnerę ar partnerį mylėtis patariama kelis kartus į savaitę. Tai, koks lytinio akto būdas yra priimtiniausias dviem žmonėms, yra jų reikalas, tačiau seksologai pataria į lytinį gyvenimą įnešti šiek tiek įdomumo. Sex prekės ar seksuali apranga gali tam puikiai tikti. Poroms namuose verta turėti tokių sekso žaislų, kaip antrankiai, vibratoriai. Taip pat nevertėtų pamiršti ir apie nepamirštamiems malonumams skirtas sekso priemones – prezervatyvus, lubrikantus, feromonus. Naujų sekso pozų išbandymas, žaislų naudojimas ar seksualių apatinių nešiojimas gali patenkinti seksualinį alkį, be to reguliarus seksas naudingas žmogaus sveikatai.