Ar žinojote, kad…? Įdomybės apie seksą

mergina

Neretais atvejais net ir gydytojai akcentuoja lytinių santykių svarbą sveikatos atžvilgiu. Ir tokie dalykai, kaip vibratoriai tikrai buvo sukurti taip pat ne šiaip sau. Nors dabar egzistuoja ne viena sekso prekių parduotuvė – realybėje ir internete (pavyzdžiui, romantika.lt) – apie intymų žmonių gyvenimą vis dar sklando nebūtų dalykų ir kalbų. Pateikiame kelis įdomius faktus apie seksą ir jo įtaką mūsų gyvenimo kokybei.

Įdomybės apie sekso įtaką

1. Reguliariai besimylinčios poros yra laimingesnės.

Aktyvus ir reguliarus lytinis gyvenimas skatina organizmą išskirti serotonino hormoną, kuris kitaip dar dažnai vadinamas geros nuotaikos ir laimės hormonu. Lygiai taip pat išsiskiria malonumo hormonas – oksitocinas.

2. Lytiniai santykiai gali paveikti ir miego kokybę.

Kiekvienas patirtas orgazmas skatina kūno raumenis maksimaliai atsipalaiduoti, o tai palengvina užmigimą.

3. Lytiniai santykiai stiprina imuninę sistemą.

Tai taip pat vyksta dėl orgazmo metu organizme išsiskiriančių hormonų. Taip pat kraujyje padidėja imunoglobulino A kiekis, kuris organizme veikia kaip apsauga nuo infekcijų. Na, ir kas dabar pasakytų, kad vibratoriai nereikalingi?

4. Patiriamas orgazmas slopina patiriamą stresą ir mažina depresijos požymius.

Geras seksas bent kelis kartus ir per savaitę ir pastebėsite, kad patiriate ne tik mažiau streso, bet ir jaučiatės laimingesnis, o sustiprėjęs organizmas taip pat nuslopins nereikalingus depresinius simptomus.

5. Kasdien seksu užsiimantys partneriai gali pasigirti stipresne širdimi

Savaime aišku, kad lytinis gyvenimas stiprina kūno raumenis, o fizinis darbas yra naudingas širdies veiklai.

6. Orgazmas padeda numalšinti skausmą.

Lytinių santykių metu išsiskiriančio oksitocino ir endorfino pagalba slopinami juntami galvos dantų ar panašūs skausmai.

7. Reguliarus seksas kiekvienai gali padėti jausti jaunesnei.

Svarbu akcentuoti, kad aktyvus lytinis gyvenimas taip pat yra ir moterų grožio, spindesio ir sveikatos priežastis. Kadangi po sekso moters organizme padaugėja estrogenų – moteriškųjų hormonų, jos akys, oda ir plaukai pradeda žvilgėti.

Lygiai taip pat atsipalaiduoti, sumažinti stresą, nuslopinti skausmą ar lengviau užmigti gali padėti ir vibratoriai, tad vengti jų ar kreivai žiūrėti neverta. Tai ypač pravartu toms moterims, kurios patiria sunkumų patiriant orgazmą. Tai sudaro net 30% pasaulio moterų. Jei jau negalite sau leisti kasdienio reguliaraus sekso, kuris padėtų pakelti gyvenimo kokybę, leiskite sau dirbtiniais būdais sukeltus orgazmus. Įvairius vibratorius ir kitas sekso priemones rasite elektroninėje parduotuvėje romantika.lt.