Ar žinote, kaip naudoti lubrikantą?

Nors daugelis tarsi ir yra girdėję, kas yra lubrikantai ir kam jie naudojami, tačiau vis dar pasitaiko nesusipratimų su lubrikantų naudojimu, kurie ne tik nepagerina lytinio gyvenimo, tačiau jį netgi pablogina. Lubrikantas – pats geriausias kompanionas meilės žaidimuose. Ir puiki dovana jiems pagerinti. Žinoma, jeigu jis naudojamas pagal visas taisykles ir instrukcijas. Tad kaip gi naudoti lubrikantą? Pateikiame patarimus ir įžvalgas, kuriamis remdamiesi pagerinsite savo intymųjį gyvenimą.

Tinkamas kiekis svarbu

 

Esti mitas, kurį tuoj pat skubame sugriauti – iš tikrųjų nėra taip, jog kuo daugiau naudosite lubrikanto, tuo jums bus geriau. Priešingai per didelis lubrikanto kiekis gali sumažinti frikciją, todėl malonumas kaip tik bus mažesnis. Tokie meilės žaidimai nuvils jus abu. Taigi, jeigu norite maksimalaus malonumo, lubrikantą derėtų naudoti saikingai. Jo pakanka visai nedidelio kiekio. Jeigu jis pernelyg greitai išdžiūną, žinoma, galite naudoti pakartotinai.

 

Išsirinkite sau tinkantį

 

Tikrai galime patikinti, kad lubrikantas – nėra universali kosmetika, kuri tinka kviekvienai odai natūraliai. Daug žmonių gali būti alergiški lubrikanto sudėtyje esantiems komponentams, todėl labai svarbu stebėti savo odą ir jos reakciją į priemonę. Jeigu pastebite bėrimus, keiskite priemonę kita. Ne paslaptis, kad yra tokių priemonių, kurios specialiai sukurtos jautrią ir į alergijas linkusią odą turinčioms moterims. Tokiu atveju pasirinkite būtent tokį lubrikantą.

 

Skirtingi tipai

 

Galiausiai labai svarbu pasirinkti tinkamą sau lubrikanto tipą. Jų būna: vandens pagrindo, silikoninių, hibridinių ir analinių. Vandens pagrindo lubrikantas gali būti naudojamas su visais sekso žaislais, o tuo tarpu silikoniniai lubrikantai naudojami su iš šiosm edžiagos pagamintais gaminiais gali juos sugadinti. Savaime suprantama, kad analinės priemonės geriausiai tiks šio tipo žaidimams dėl savo tirštos konsistencijos.

 

Taigi, dabar kai jau žinote visus lubrikanto naudojimo būdus ir taisykles, galėsite mėgautis itin pikantiškais, daug malonumo ir laimės suteikiančiais žaidimais. Ėksperimentuokite ir nebijokite išmėginti naujų dalykų. Tik taip žinosite, kas patinka jums ir jūsų antrajai pusei.