Juokingas Valentino dienos vakarėlis vienišiams

Vos sausis perlipa į antrąją pusę, daugelio porų galvose pradeda suktis idėjos Valentino dienos progai. Kaip švęsti, kaip paminėti, ką nuveikti, ką padovanoti. Sakytumėt, poroms juk lengva, jie gali praleisti romantiškai laiką dviese ir jiems to užteks. O ką veikti vienišiems? Siūlome idėją – surenkite vienišų draugų ir pažįstamų vakarėlį. Kas kaip ir kodėl?

Stringai vyrams, kita netradicinė apranga ir proga atrasti partnerį

Žinot, dažnai sakoma, kad žmogus, kurio taip ieškome, dažniausiai yra visai šalia. Tik kažkodėl nepasiekiamas arba nematomas. Todėl surengti smagų, juokingą ir netradicinį Valentino dienos vakarėlį, sukviečiant visus vienišus draugus ir draugų draugus tampa visai viliojančia idėja. Juk taip ne tik praplėstumėte savo draugų ir pažįstamų ratą, bet ir turėtumėte viltį, kad galbūt išrinktasis tikrai yra vienas iš jų.

Tam, kad vakarėlis nebūtų nuobodus ir įprastas, siūlome rengtis netradiciškai, juokingai ir taip, kaip galbūt niekada daugiau nesirengsite. Aišku, nesiūlome apsivilkti pačių seksualiausių turimų apatinukų, tačiau apsivilkti katės kostiumą ar susikurti seksualios gydytojos įvaizdį gali būti visai įdomus sprendimas.

Jei vyriškoji lytis irgi nori išsiskirti savo apranga, paišdykauti ir nors kartą pasakyti sau „na, gyvenam vieną kartą“, mūsų siūlomas variantas – stringai vyrams. Taip, gal ir skamba keistokai, tačiau idėja tikrai gera. Ypač tiems, kurie mėgsta parodyti savo kūną. Na, juk toks vakarėlis ir būtų skirtas tam, kad galėtume juoktis ne tik iš kitų, bet ir iš savęs. Tik taip galima pamatyti ar žmogus yra nuoširdus, o jau jeigu sutiksite sau skirtą žmogų, tas nuoširdumas ir gebėjimas save šiek tiek pašiepti bus tik privalumas.

Ką veikti?

Aišku, pradedant svarstyti apie linksmą Valentino dienos vakarėlį, labai svarbu apgalvoti ką reikės veikti. Geriausia, jei vakarėlis vyks vieno iš draugų namuose ir būtų gerai, kad kiekvienas galėtų ne tik atsipalaiduoti, bet ir jaustis savimi, nesidrovėti kitų. Tie patys mūsų siūlyti stringai vyrams, gali tapti tikru iššūkiu kuklesniems asmenims. Tad labai svarbu, kad žmonės tarpusavyje būtų nors kiek pažįstami ir nesidrovėtų išlipti iš savo komforto zonos.

Žaiskite žaidimus: susipažinimo, vaidmenų, pomėgių, šaradas. Žaidimai ne tik padeda pralaužti ledus, bet ir taip pat padeda susipažinti ir smagiai praleisti laiką. Tiems, kam trūks drąsos, vakarą pradėti gali ir nuo išgėrimo žaidimų – svarbiausia – ne per daug. Tegul Valentino diena bus neįprasta, tačiau linksma. Tuomet nereikės liūdėti, kad niekaip nerandate sau poros ir vėl leidžiate laiką vieni.