Ką daryti, kad vyrai tiesiog negalėtų būti be Jūsų

Patarimų kaip tapti seksualiai yra gausybę, vis dėlto tai gali būti sudėtinga užduotis. Svarbiausia yra rasti tai, kas labiausiai Jums tinka. Tik tada pačios jausitės gerai, o viliojimas nebetaps toks atgrasus. Svarbu nepamiršti, kad tarp vulgarumo ir seksualumo yra maža plona riba, todėl visada geriau rinktis gerą skonį. Jei namuose norite sudominti savo vyrą, chalatai moterims gali tapti puikus įrankis.

Būdai, kaip paryškinti savo seksualumą:

• Pradėkite nuo lūpų. Vieni vyrai tiesiog negali atitraukti savo akių, kai mergina būna pasiryškinus savo lūpas. Vis dėlto prieš tai padarant, atkreipkite dėmesį, kad spalva pirmiausia turi Jums tikti. Ką tai reiškia? Kad lūpdažis turėtų tikti prie Jūsų odos tipo, plaukų, akių ir bendrai pabrėžti natūralų grožį. Taip pat svarbu suprasti, kad tai neturėtų sausinti lūpų. Jei nežinote, ką išsirinkti, rinkitės klasikinį raudoną lūpdažį.

• Pastebimos akys. Katės žvilgsnis vienas iš labiausiai viliojančių dalykų. Pirmiausia vertėtų paryškinti blakstienų ilgumą ir spalvą, o tada pritaikyti prie to akių šešėlių, galima rinktis ir kitokias priemones, kurios padės.

• Visada būkite pasiruošus. Chalatai moterims gali tapti geriausia priemonė, jei norite padaryti įspūdį vyrui. Moteris, kuri net po darbų dvelkia seksualumu yra tikra laimikis ir vyrai tai tikrai žino. Jei norite, kad vyras to niekada nepamirštų, imkitės drąsesnių priemonių ir priderinkite ir seksualius apatinius.

• Pasileiskite plaukus. Vienas iš lengviausių būdų visada atrodyti seksualiai yra paleisti šiek tiek suvelti plaukai. Dažniausiai surišti plaukai asocijuojasi su tvarka ir darbu, kai palaidi plaukai primena labiau laukinę moters pusę. Vis dėlto svarbu, kad plaukai būtų švarūs ir ne per daug susivėlę.

• Kvepalai. Vyrams ypač patinka, kai moteris turi savo kvapą. Tačiau reikia nepamiršti, kad tai turi būti vartojama nepadauginant. Užtenka vieno ar dviejų purkštelėjimų ant kaklo. Be to pasiklausinėkite kitų nuomonės apie kvepalus. Chalatai moterims ir turėtų turėti Jūsų kvapą, jei norite kvėpintis prieš miegą geriausia naudoti kūno kremą. Taip pat rinkitės kvapą, kuris tiks Jums ir Jūsų vyrui.