Ką daryti, kad žaidimai su savimi būtų saugūs?

prezervatyvai, apsaugos priemonės, rudi prezervatyvai

Masturbacija – sritis, apie kurią išgirdus iškart kyla intriguojantys vaizdiniai. Visgi ne mažiau svarbu ne tik malonumas, bet ir saugumas. Retai kada susimąstoma, bet iš tiesų prezervatyvai gali būti, ir netgi turėtų būti neatsiejama žaidimų su savimi dalis. Viskas, ką apie tai reikėtų žinoti – šiame įraše.

 

Jei žaidžiu su savimi, kas nesaugaus gali nutikti?

 

Atrodytų, kad puikiai pažįstame savo kūną, išmanoma, kuo sergame ir nuo ko esame apsisaugoję. Tai labai svarbu žinoti turint lytinių santykių su kitais. Visgi kai kuriuos gali nustebinti teiginys, kad saugumui iššūkių kyla net mėgaujantis masturbacija vieniems. Kas gi galėtų nutikti?

 

Tikrai ne visuomet iš anksto pasirūpinama nepriekaištinga higiena. Tai reiškia, kad prieš ir po žaidimų neapsiprausiame. Tačiau gerokai daugiau grėsmės kelia būtent naudojamų žaislų švara. Net ir pirštai gali būti ilgų, pavojingų ir žaisti su savimi ilgam išbaiminančių infekcijų priežastimi. Būtent šiuo atžvilgiu masturbuojantis ir praverčia prezervatyvai.

 

Kas ir kaip?

 

Savaime suprantama, ant rankos ar pirštų prezervatyvo neužsidėsi. Tačiau damos, žaidžiančios su vibruojančiais žaisliukais, falo imitatoriais (beje, juos būtina rinktis atidžiai)tiesiog privalo susimąstyti apie barjerinę apsaugos priemonę. Net ir pats paprasčiausias, pigiausias prezervatyvas yra geras pasirinkimas.

 

Žinoma, prezervatyvas prezervatyvui nelygus. Vieni puikiai tinka su silikoniniais žaislais, kiti – ne. Viską dažniausiai nulemia naudojamo papildomo lubrikanto tipas. Tačiau kitos prezervatyvų ypatybės labai vertos dėmesio.

 

Pavyzdžiui, rinktis galite ir visiškai plonus, ir storesnius gaminius – visi jie tiks. Vienodai tiks ir lygaus, ir gruoblėto paviršiaus apsaugos priemonės – tik antruoju atveju galite patirti daugiau malonumo. Verta apgalvoti, ar poreikius geriausiai atitiks tik papildomai lubrikuoti prezervatyvai, ar geriau rinktis ir papildomą trintį reguliuojančią priemonę.

 

Ką dar reikia padaryti?

 

Prezervatyvas nėra viskas, ko reikia saugiai masturbacijai. Be galo svarbu, netgi svarbiausia yra nesidalinti sekso žaislais su niekuo kitu. Prieš ir po masturbacijos būtina nuplauti visus sekso žaislus. Be to, prezervatyvas gali būti naudojamas tik vieną kartą.

 

Pasirūpinus visomis reikiamomis priemonėmis ir elgiantis atsakingai žaidimai suteiks tik dar daugiau malonumo. Juk kai aišku, kad viskas saugu, atsipalaiduoti ir pasinerti į eksperimentus dar paprasčiau.