Kaip išsirinkti prezervatyvus?

prezervatyvai, apsisaugojimo priemonė, saugus seksas

Prezervatyvai viena iš populiariausių apsisaugojimo priemonių sekso metu. Šiuo metu šių priemonių pasirinkimas labai didelis, todėl rasti tinkamiausią gali net ir patys išrankiausi. Tobulėjančios technologijos leidžia sukurti prezervatyvus, galinčius padidinti patiriamą malonumą ir leidžiančius visapusiškai mėgautis seksu. Taigi, kaip iš didelio asortimento išsirinkti geriausius?

 

Dydis

 

Tikriausiai daugelis nežino, kad anksčiau skirtingų dydžių prezervatyvų tiesiog nebuvo. Manyta, kad vienodos priemonės turi tikti visiems. Visgi – tai jau praeitis. Šiuo metu rinkoje galima rasti įvairių dydžių prezervatyvus. Išmatavimai dažniausiai pateikiami ant produkto pakuotės (standartinis dydis – 56 mm, šiek tiek mažesni – 54 mm) Tam, kad prezervatyvai būtų patogūs ir tinkamai apsaugotų, labai svarbu ir gerai juos užsidėti. 

 

Kvapas ir spalva

 

Kitas svarbus kriterijus renkantis prezervatyvus – spalva ir kvapas. Tai geriausia rinktis atsižvelgiant į savo ir partnerės norus bei pomėgius. Teigiama, kad spalvos ir kvapai turi įtaką jausmams, todėl išskirtinė sekso priemonė gali padėti patirti didesnį malonumą. Verta paminėti, kad tam tikri aromatai veikia kaip afrodiziakai: vieni iš labiausiai aistrą žadinančių laikomi bananų ir žemuogių aromatai. Jei teikiate pirmenybę natūralumui galite rinktis permatomus prezervatyvus be papildomo kvapo.

 

Forma

 

Prezervatyvai gali būti ne tik skirtingų dydžių, spalvų ir kvapų, bet ir formų. Kai kurie iš jų gali turėti iškilimus, dar kitaip vadinamus “ūselius”, taip pat užlenktą galiuką. Tokios detalės naudojamos siekiant užtikrinti papildomą lytinių organų stimuliavimą ir suteikti dar nepatirtus jausmus. Vis dėlto, renkantis tokias priemones reikia gerai įsitikinti, ar jūsų mylimajai tai nesuteiks diskomforto – būtent dėl to pirmąjį kartą reikėtų būti itin švelniais.

 

Seksas – vienas iš gyvenimo malonumų, todėl verta pasirūpinti, kad jis būtų saugus. Kokybiškos priemonės, tokios kaip prezervatyvai, – vienas iš tinkamiausių pasirinkimų. Apsvarsčius dydį, formą, spalvą ir kvapą, internetu juos išsirinkti gali būti labai paprasta.