Kaip išsirinkti tinkamą vibratorių?

Vibratoriai, sekso prekės, erotinės prekės internetu

Masturbacija kartais gali sukelti didesnę malonių emocijų bangą nei įprastas seksas, todėl pravartu išbandyti ne tik įvairiausias technikas, padedančias greičiau pasiekti orgazmą, bet ir sekso reikmenis. Vibratoriai – vienas populiariausių ir daugiausiai naudojamų sekso žaislų, kuris, naudojamas kartu su partneriu intymių sesijų metu, gali atverti duris į naujus ir dar neatrastus nuotykius. Jeigu esate eksperimentavę su kitais sekso žaisliukais ir norite išbandyti vibratorių, pateikiame keletą patarimų, kaip iš gausaus asortimento išsirinkti tokį, kuris geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

 

Nepersistenkite su dydžiu

 

Tiek internetinėse, tiek fizinėse erotinių prekių parduotuvių galite rasti įvairiausių dydžių vibratorių, kurie skirsis tarpusavyje tiek ilgiu, tiek storiu. Kaip bebūtų, dydžio pasirinkimas yra labai individualus ir tai priklauso ne tik nuo fiziologinių veiksnių (vaginos gylio, sienelių storio ir elastingumo), tiek nuo seksualinės patirties. Per dideli vibratoriai gali būti nepatogūs naudoti, ne tokie efektyvūs ir sunkiau paslepiami nuo pašalinių akių. Labai maži vibratoriai taip pat gali netikti, todėl pirmam kartui geriau rinktis vidutinio dydžio žaisliuką.

 

Apsispręskite dėl formos ir išvaizdos

 

Yra vibratorių, kurie savo forma ir išvaizda imituoja tikrą penį. Jeigu tikroviškumas yra būtent tai, ko ieškote, tuomet rinkitės šiuos. Visgi nemažai moterų įsigyja priešingą variantą – ryškiaspalvius, mažiau tikroviškus vibratorius, kurie atrodo ypač žaismingai. Be to, apgalvokite, ar priemonę norėsite naudoti kartu su savo partneriu, nes jo estetiniai poreikiai gali skirtis.

Forma – taip pat gana svarbus kriterijus. Vibratoriai gali būti visiškai tiesūs, lenkti ar dar įmantresnių formų, padedančių lengviau pasiekti labiausiai jaudinančius intymius taškus, o, pavyzdžiui, kūgio formos žaisliukai yra ypač tinkami analiniam seksui.

 

Atkreipkite dėmesį į medžiagą

 

Medžiaga, iš kurios yra pagamintas vibratorius, turės nemažą įtaką ne tik pojūčiui, bet ir priežiūrai. Praktiškiausia rinktis medžiagas, kurios nėra poringos: silikoną, stiklą, nerūdijantį plieną. Iš šių medžiagų pagamintiems vibratoriams nereikia daug lubrikacijos, juos lengva prižiūrėti ir jie pasižymi ilgaamžiškumu. Nepamirškite ir medžiagos paviršiaus tekstūros – šie sekso žaisliukai būna visiškai lygūs, švelnūs arba grublėti, turintys įvairius iškilimus, galinčius suteikti didesnį malonumą.

 

Ar norėsite papildomų funkcijų?

 

Kai kurie šiuolaikiniai vibratoriai pasižymi įvairiomis įdomiomis funkcijomis – jie gali būti šviečiantys, šylantys, turintys skirtingus intensyvu lygius ir krovimo galimybes. Jei norite kažko išties neįprasto, galite rinktis falo imitatorius su automatine erekcijos funkcija arba masažuoklius, kurie gali puikiai atstoti oralinį seksą.

Šios prekės suaugusiems – puiki galimybė paįvairinti savo seksualinį gyvenimą ir pasinerti į malonumą dar lengviau. Išsirinkite norimą, tinkantį jums ir mėgaukitės!