Kaip paįvairinti seksualinį gyvenimą?

Monogamija gali tapti tikru iššūkiu, jeigu seksualinis gyvenimas tampa blankus ir monotoniškas. Įžiebkite aistrą paprastais žingsniais ir jūsų santykiai taps karštesni nei bet kada. 

Pasitelkite jusles

Neužmirškite savo penkių pojūčių: užriškite parneriui akis, pasitekite šilumą ir šaltį. Dabar itin populiarus tepamas ant kūno erotinis šokoladas: apliekite juo tas vieteles, kurias norite, jog pabučiuotų partneris. Šalti ledukai ir specialus kūnui aplieti skirtas vaškas sukurs malonią jausmų dinamiką. Išbandykite ir nuspręskite, kas labiausiai jaudina jūsų partnerį ir jus.

Draudimai

Seksualinis gyvenimas yra daug saldesnis, kai pasitelkiami draudimai – pavyzdžiui, uždrauskite savo partneriui mylėtis misionieriaus poza savaitę laiko arba sugalvokite sąlygą, kuri leistų šį draudimą panaikinti: pavyzdžiui, tik vibratoriai sekso metu panaikintų sugalvotą draudimą. Jeigu jums šie draudimai per lengvi, pabandykite nesibučiuoti ilgesnį laiką – pamatysite, aistra tik aštrės.

Pasitelkite žaisliukus

Šiandien rinkoje yra daugybė sekso žaislų – kiekvienas ras savo mylimiausią. Paįvairinkite seksualinį gyvenimą su šiais pagalbininkais – vibratorius su valdomu dažniu suteiks malonumą abiems parneriams.

Daugiau drąsos

Tegul žodžiai ,,galbūt“, ,,niekada“ ir ,,nežinau“ apleidžia jūsų miegamąjį. Viena iš priežasčių, kodėl paskęstame monotonijoje yra užsidarymas komforto zonoje. Nevenkite įnešti naujovių, aistringų sekso pozų į miegamąjį, tegul vibratoriai nebūna neišbandyta mistika – kaip gi kitaip sužinosite, kas jums patinka ir jaudina, jei nebandysite…

Žaidimas rolėmis

Vienas efektyviausių būdų paįvairinti seksualinį gyvenimą – įsijausti į jaudinančius personažus, realizuoti fantazijas. Kiekvienas iš mūsų turi slaptų minčių apie mistišką nepažįstamąjį, kurias kartu su savo partneriu galite realizuoti į smagų žaidimą.

Jokių pašalinių minčių

Prieš seksą yra svarbu ne tik nusiteikti suartėjimui – išstumkite iš savo minčių visus dienos rūpesčius, buitinius nesklandumus ir darbus. Jokie patarimai nepadės, jeigu galvosite apie neišplautus indus arba rytojaus dienotvarkę.

Mėgaukitės

Neužmirškite, kad svarbiausia ne tik pasiekti orgazmą, bet ir mėgautis suartėjimu. Tegul aplinka, žvakės ir glamonės jums suteikia ilgiau nei kelias minutes trunkantį malonumą. Vibratoriai taip pat yra puiki išeitis – tegul trumpi ir reguliarūs virpesiai palaipsniui jus skatina pasiekti orgazmą.

Visur tik ne miegamajame

Susikurkite naują taisyklę – su partneriu mylėkitės visur, tik ne miegamajame. Tai puikus būdas siekiant išbandyti naujas pozas ir paskatinti išradingumą. Jei trūksta fantazijos, įsigykite sekso pozų kauliuką, kuris jums padės apsispręsti, ką naujo išbandyti.

Išradingumas ir drąsa – esminiai aspektai norint paįvairinti seksualinį gyvenimą. Būkite atviri naujovėms ir nebijokite slapčiausių fantazijų aptarti su partneriu.