Kaip pasirinkti gerą sekso prekę?

romantika.lt

Seksualinio gyvenimo kokybei svarbu ne tik savos ir partnerio pastangos, bet ir naudojamos pagalbinės priemonės. Patikimos sekso prekės neretai padeda pasiekti tokį malonumą, kuris kitais būdais – nepasiekiamas. Tam, kad rezultatas būtų neprilygstamas, labai svarbu atsirinkti gaminius atsižvelgiant į poreikius ir saugumą. Žemiau – keli patarimai, kurie padės atrasti tobulą intymią priemonę.

Poreikiai

Užsukus į internetinę intymių prekių parduotuvę, pirmiausia reikia atsirūšiuoti asortimentą pagal individualius kriterijus. Svarbiausia – žinoti, ko ieškote. Prekes, jei tai įmanoma, verta atsirinkti priklausomai nuo lyties. Pavyzdžiui, šiek tiek skiriasi vibratoriai ir falo imitatoriai, skirti vyrams ir moterims.  

Šiuo atžvilgiu naudinga iš anksto apsispręsti dėl funkcionalumo. Dauguma gaminių pasižymi keliais poveikiais – gruoblėti prezervatyvai suteikia apsaugą ir papildomą stimuliaciją, o afrodiziakai gali ne tik padėti sužadinti aistrą, bet ir atlikti lubrikanto ar kvepalų funkciją.

Forma ir dydis

Jei renkatės sekso žaislus, būtina įvertinti jų formą ir dydį. To nepadarius gali laukti diskomfortas ir nusivylimas. Padėti apsispręsti gali ankstesnė patirtis (pavyzdžiui, pradėti verta nuo mažiausių analinių žaislų), įpročiai, lūkesčiai. Renkantis falo imitatorių vertėtų apsispręsti dėl tekstūros, kūno kojinę – dėl ilgio, dizaino.

Kokybė ir saugumas

Malonumą saugiai gali suteikti tik tos sekso prekės, kurios yra kokybiškos. Apie kokybę gali sufleruoti kilmės (gamybos) šalis, gamintojas, gamybos medžiagos. Atsižvelgti verta į tokius niuansus:

  • Forma, tekstūra. Renkantis žaislus būtina įsitikinti, kad jų forma – tolygi, vientisa. Paviršiuje neturėtų būti medžiagos atplaišų, aštrių kraštų.
  • Kvapas. Gaminiai neturėtų skleisti keisto, aštraus plastiko ar gumos kvapo.
  • Sudėtis. Sekso prekių sudėtyje neturi būti ftalatų – moksliniais tyrimais įrodyta, jog ši medžiaga gali sukelti vėžį.

Saugumas nebūtinai sutampa su kokybe. Puikus pavyzdys – prezervatyvai, sekso žaislai ir lubrikantai. Jei pirmosios prekės pagamintos iš latekso, jų nereikėtų derinti su silikoniniu lubrikantu. Priešingu atveju žaislai bus apgadinti, o prezervatyvas gali plyšti.

Kaina

Kaina neturėtų būti esminiu kriterijumi, tad ją įvardijome pabaigoje. Paprastai maža kaina nurodo menkesnę gaminių kokybę – žaislai ar kitos intymios priemonės gali būti pagamintos naudojant nesaugias, pigesnes medžiagas. Tokiais atvejais neretai patys gamintojai ar pardavėjai negali suteikti garantijos.

Didesnė kaina mokama už saugius, ilgaamžius daiktus. Dėl šių priežasčių sekso prekės turėtų tapti rimta investicija. Žinodami, kad pasirinkta priemonė yra visiškai saugi, kokybiška, patogi, galėsite lengviau atsipalaiduoti. O atsipalaidavimas – pagrindinė sąlyga dieviškam malonumui.