Kokias sekso prekes verta nors kartą pabandyti?

mergina

Sakoma, kad gyvenime reikia viską išbandyti. Štai, pabandai ir jau žinai, patinka ar ne,kartosi dar kartą ar nebe. Lygiai tą patį būtų galima pritaikyti ir lytiniame gyvenime bei seksualiniuose santykiuose. Erotinių prekių salonai siūlo tokią didelę priemonių įvairovę, kad visko tikrai nebus įmanoma išbandyti. Visgi, nusprendėme pakalbėti apie tai, ką nors kartą per gyvenimą būtų verta patikrinti.

5 sekso prekės, kurias turėtumėte išbandyti lytinių santykių metu

  • Lubrikantas

Tai viena iš priemonių, kuri ne tik suteikia daugiau malonumo, bet ir yra naudinga sveikatai. Įvairaus pagrindo lubrikantai gali padėti nuslopinti lytinių santykių metu patiriamus nemalonius pojūčius, sušvelninti juntamą trintį. Specialiai papildomai lubrikacijai gaminamos priemonės skirtos maloniems ne tik įžanginiams žaidimams, bet ir visai lytinio akto sesijai.

  • Vaginaliniai kamuoliukai

Taip malonumo ir naudos suderininamumu pasižyminti priemonė. Vaginaliai kamuoliukai kiekvieną moterį gali nukelti iš malonumo į 9 dangų, o tuo pačiu padeda treniruoti makšties raumenis. Kas gali būti geriau už malonumą ir naudą viename?

  • Vibratoriai

Kartais šios sekso prekės nuteikia neigiamai. Na, iš tiesų, neturėtų. Vibratoriai nėra intymių žaidimų su partneriu pakaitalai. Kaip tik, jų galima rasti specialiai poroms. Puikiai tinka įžanginiams, aistrą vis labiau sužadinantiems žaidimams ir stimuliacijoms, kol moteris bus pakankamai drėgna, kad partneris galėtų be skausmo į ją įslysti. Be to, sklindančios vibracijos malonumo banga užlies ne tik moterį, bet ir vyrą. Nepabandę, nesužinosit ar Jums tai patinka.

  • Intymi kosmetika

Aistra, malonumas, intensyvios stimuliacijos kiekvieno kūno lopinėlių ir pačių jautriausių vietų. Būtent tai skatina tiek vyrams, tiek moterims kuriama intymiems žaidimams skirta kosmetika. Tai ir intymių vietelių masažams skirta kosmetika, ir stangrinantys, stimuliuojantys ir įaudrinantys geliai. Kas žino, galbūt tokios sekso prekės yra būtent tai, ko Jums ir trūko?

  • Gruoblėto paviršiaus prezervatyvai

Šiaip jau gal ir nepateiktume prezervatyvų kaip must try varianto, bet ar žinojote, jog šios apsaugos priemonės gali būti ir nelygiai paviršiais? Gruoblėtais, nusėtais spygliukais, bumbuliukais ir dar daugiau. Na, galbūt išbandžius skirtingo reljefo prezervatyvus suprasite, kad tai geriau už bet kokius sekso žaisliukus?