Kokių klaidų nedaryti miegamajame?

Nors dauguma moterų tiesiog dvelkia seksualumu kiekvieną dieną, vis dėlto kai kurioms iš jų kyla problemų. Teisingai viską daryti nebūtina, vis dėlto kai kurių dalykų vertėtų vengti. Taip pat pasistengus klaidų nedaryti, seksualinis gyvenimas iš karto gali pagerėti. Pavyzdžiui, jei visada sakysite ne sekso prekėms, lubrikantai nesuteiks jums efekto, kai jo reikės.

Dažniausiai pasitaikančios moterų klaidos miegamajame:

• Nepasakote, ko Jūs trokštate. Jeigu žinai, kokio filmo norite ar maistą valgyti, tai tikrai žinote, kokio sekso Jūs norite. Jūsų poreikiai gali būti niekada išpildyti, jei nesugebėsite ištarti, ko norite. Nekritikuokite savo antros pusės, kaip tik tarkite jam meilius gražius žodžius, kokie judesiai tau patinka.

• Apsimetate, kad Jūs nieko nejaučiate tuo metu, kai kažkas būna nutikę. Kartais vertėtų išsikalbėti su savo antra puse, kas jus neramina. Daugiau dėmesio skirkite paprastiems laiko paprasčiausiam natūraliam pokalbiui, kaip Jūs jaučiatės. Tai vienas iš svarbiausių tvirtų santykių paslapčių.

• Išbandykite naujus dalykus. Vien lubrikantai gali ypatingai pagerinti Jūsų seksualinius poreikius. Be abejonės galimos ir kitos sekso prekės. Daugiau dėmesio skirkite tai kas tinka jums abiem. Tai suteiks naujų potyrių, kurių negalėsite pamiršti.

• Neapsimeskite, kad patiriate orgazmą. Dažnai moterys nenori užgauti vyro ego, todėl apsimeta, kad jaučia tai, ko net nepajuto. Vis dėlto vyrai gali lengvai pajausti melą. Taip pat nevyksta joks tobulėjimas. Jūs juk nenorite, kad tos pačios klaidos kartotųsi visąlaik?

• Būnate per daug drovus. Jūs esate suaugusi moteris, todėl negalite būti per daug drovi, kai tema pakrypsta į seksą. Tuo labiau. Vyrai ypatingai mėgsta, kai moteris sugeba pasakyti tai, ką mėgsta. Gal lubrikantai – Jūsų sena svajonė? Imkite ir pasakykite tai.

• Nepergalvokite to, ko nereikia. Miegamajame Jūs pradeda mąstyti, ar kaip atrodote? Pavyzdžiui, ar vyras pastebėjo papildomus kilogramus ant pilvuko? Patikėkite. Vyras Jus dievina jau dabar. Jums nebūtina apie mąstyti.

Pamoka iš klaidų

Jei norite iš tiesų mėgautis seksu. Skirkite laiko savo tobulėjimui. Be abejonės Jums būtina pastebėti savo klaidas, kurios gali gadinti tai, ko trokštate.