Lubrikantai – malonumo Everestui pasiekti

Lubrikantai internetu, lubrikantai, sekso prekės

Turbūt kiekvienas, susidūręs su technika, yra girdėjęs rekomendaciją, kad sklandžiam veikimui ir ilgaamžiškumui yra būtinas tepimas. Žinoma, nenorime implikuoti, jog žmonės savo sandara yra panašūs į robotus ar automobilio variklį, tačiau šį principą galima pritaikyti seksui. Nors mūsų organizmai patys sukuria lubrikaciją, deja, to ne visada gali pakakti, kad seksas būtų malonus abiems pusėms. Keletas lašelių tinkamo lubrikanto padės išspręsti šią bėdą. Kodėl verta rinktis šią priemonę ir kaip išsirinkti geriausią – rasite žemiau.

Pamirškite neigiamus stereotipus

Vis dar gajus stereotipas, jog atsiradus lubrikanto poreikiui, kažkas yra negerai Jūsų seksualiniame gyvenime. Romantika.lt teigimu, lubrikantai internetu ieškomi nebūtinai dėl šios priežasties. Sumažėjusi lubrikacija vaginoje gali atsirasti dėl hormonų pokyčių, tam gali daryti įtaką šalutinis medikamentų poveikis ar net dehidratacija. Šis dalykas yra visiškai natūralus ir neretai tai turi mažai ką bendra tu susijaudinimu ar sumažėjusiu potraukiu antrajai pusei. Be to, net jei ir viskas yra tvarkoje, tyrimai įrodė, kad nemažai moterų seksu mėgaujasi labiau, jeigu naudojamas lubrikantas, tad kodėl atsisakyti to, kas teikia daugiau malonumo?

Lubrikantų rūšys

Lubrikantai yra skirtingi, todėl vertėtų rinktis atidžiai ir nesuklysti. Apžvelgsime populiariausius lubrikantus ir jų savybes.

  • Vandens pagrindo. Rekomenduojama pradėti nuo šių lubrikantų, kadangi jie yra universalūs, pasižymi mažesne kaina. Romantika.lt pardavinėjami lubrikantai internetu turi itin gausią šių lubrikantų pasiūlą. Jie tinka tiek seksui, tiek masturbacijai, juo galės naudotis žmonės, turintys jautrią odą. Be to, jį saugu naudoti su prezervatyvais ar įvairiais žaisliukais. Tiesa, vandens pagrindo lubrikantai greičiau išdžiūna, jo reikia daugiau ir jie gali pasidaryti lipnūs, tačiau jie lengvai nuplaunami.
  • Silikono pagrindo. Ilgai veikiantis lubrikantas, kurio užtenka mažiau. Jis lengvai nenusiplauna, todėl galima naudoti ir duše. Be to, sekso metu jis nepasidaro lipnus, neišdžiūsta todėl sumažėja nemalonių pojūčių tikimybė. Šiuos lubrikantus saugu naudoti su prezervatyvais, tačiau nepatartina naudoti ant silikono sudėtyje turinčių sekso žaisliukų.
  • Aliejaus pagrindo. Išsilaiko ilgiau nei vandens pagrindo, ypač tinka masturbacijai, taip pat – seksui be apsisaugojimo priemonių, kadangi šių lubrikantų negalima naudoti su lateksiniais prezervatyvais. Dar viena puiki aliejinio lubrikanto paskirtis – jaudinantis erotinis masažas.

Lubrikantai internetu – ypač patogus pasirinkimas, norintiems išmėginti kažką naujo ir paaštrinti pojūčius meilės žaidimų metu. Užsukite į Romantika.lt ir išsirinkite lubrikantus, kurie labiausiai atitiks Jūsų poreikius.