Masturbacija dviese: kaip ir kas?

kūno kojinė, vyras ir moteris, pora

Jau kurį laiką svarstote, kokiu būdu atgaivinti santykius? Išbandėte daugybę būdų, tačiau vis norisi kažko naujo, kartu ir patenkinančio, ir leidžiančio geriau pažinti tiek save, tiek antrąją pusę? Galbūt vertėtų pagalvoti apie masturbaciją dviese. Tinkami reikmenys, tokie kaip kūno kojinė ir lubrikantas, gali būti tiesiog stebuklingi.

 

Pasitikėjimas reiškia daug

 

Žaidimai su savimi neabejotinai yra labai intymūs, privatūs. Netgi dar labiau nei seksas, mat tuo metu vengiame, kad apskritai kas nors būtų šalia ir kažką matytų ar girdėtų. Dėl to gali tekti peržengti tam tikrą ribą, ar tiesiog persilaužti, pakovoti su savimi. Gali būti, kad diskomfortą jaus tik kuris vienas, arba abu partneriai.

 

Dėl šios priežasties derėtų savitai pasiruošti. Neaišku, kiek yra galimybių abiem patirti malonumą, jei nėra aiškiau ir stipraus tarpusavio ryšio, jei vienas kitu nepasitikima iki galo. Tad jei čia yra šiokių tokių trinčių, geriau jas išsispręskite dar iki žaidimų.

 

Rinkitės papildomas priemones

 

Tokie sekso reikmenys kaip kūno kojinė, lubrikantai, netgi žaislai, pavyzdžiui, vibratoriai gali smarkiai praversti ir bendros masturbacijos metu. Priežastis labai paprasta – jie ir čia padeda lengviau atsipalaiduoti, patirti daugiau malonumo patiems ir suteikti jo daugiau partneriui ar partnerei.

 

Šiuo atveju taip pat reikėtų abipusio sutarimo. Aptarkite apie tai, kokias priemones galite drąsiai naudoti, kas jus domina, ką norėtumėte išbandyti arba ko šiukštu nenorėtumėte. Taip bus lengviau pasirinkti prekes ir taip pat geriau pažinsite, kas patinka ir nepatinka antrajai pusei.

 

Nepamirškite – ryšys turi būti abipusis

 

Masturbacijai dviese būtinas specifinis laikas ir vieta. Geriausia, jei dėl to susitarsite iš anksto. Žinoma, galimas ir kitoks variantas – tiesiog paverskite viską jaudinančia preliudija. Gundanti kūno kojinė ar seksualūs apatiniai, daili šukuosena, lygi oda tiesiog įkvėps žaidimams.

 

Niekuomet nepamirškite, kad masturbacijos dviese tikslas ir yra malonumas, patiriamas dviese. Tad sekite antrosios pusės reakciją, stebėkite, kas ypatingai jaudina, ir būtinai kalbėkitės. Taip ne tik bus maloniau, bet ir pasijusite gerokai artimesni, vienas kitą geriau pažįstantys.