Mėgstama sekso poza – ką ji išduoda?

sekso pozos. aistringa pora, seksas namuose

Kiekvieno žmogaus intymus gyvenimas yra labai individualus. Skirtingi pomėgiai ir poreikiai lemia tam tikrus pasirinkimus. Norint, kad poros santykiai būtų harmoningi, labai svarbu įsiklausyti į vienas kito norus ir ieškoti kompromiso – juk ne visada tie norai sutampa. Mėgstamos sekso pozos gali nemažai pasakyti apie partnerį ir padėti jį geriau suprasti.

 

Misionieriaus

 

Misionieriaus poza – klasikinis pasirinkimas. Ją dažniausiai mėgsta atvirų pažiūrų, švelnūs ir stabilūs žmonės. Dažnai šią sekso pozą renkasi jau ne vienerius metus kartu gyvenančios poros – kai partneriai gerai pažįsta vienas kitą. Šis pasirinkimas padeda gerai pajausti mylimojo ar mylimosios kūną bei leidžia bet kada pažvelgti jam ar jai į akis.

 

Verta paminėti ir tai, kad šią pozą renkasi ištikimi ir prieraišūs žmonės, pripratę prie rutinos. Kartais jie būta drovesni ir vengiantys naujovių. Tokios asmenybėms labai svarbi harmonija: ir santykiuose, ir kitose gyvenimo srityse.

 

Raitelės

 

Šios sekso pozos mėgėjos – savimi pasitikinčios, mėgstančios bendrauti ir linksmos moterys. Dažniausiai jos mėgsta būti dėmesio centre, siekia savo tikslų ir nebijo priimti iššūkių. Visgi, jei tai mėgstamiausia vyro poza, gali reikšti, kad jis yra pakankamai arogantiškas ir nenorintis prisiimti atsakomybės.

 

Šaukštelių

 

Ši poza yra viena iš intymiausių: abu partneriai guli ant šono – moteris priekyje, o vyras už jos. Tokioje pozoje seksu galima mėgautis ganėtinai ilgai, tačiau susijaudinimas nėra labai didelis. Būtent dėl to po kurio laiko tai gali nusibosti. Tokią pozą mėgstantys vyrai dažniausiai reikalauja nemažai dėmesio, tačiau yra savarankiški.

 

Lotoso

 

Partneriams, kurie nori jaustis lygiaverčiais, lotoso poza yra vienas iš geriausių pasirinkimų. Šios sekso pozos privalumas – galimybė pasiekti itin didelį emocinį intymumą, todėl pasitenkinti gali tiek vyras, tiek moteris.

 

Šuniuko

 

Valdingi, atviri ir savimi labai pasitikintys vyrai dažniausiai renkasi šuniuko pozą, kuri nėra labai romantiška, nes galimybės žvelgti į partnerį beveik nėra. Verta paminėti ir tai, kad kūnai liečiasi labai nedaug. Tokia poza dažniausiai mėgaujasi poros mėgstančios eksperimentuoti.

 

Mėgstama sekso poza – būdas labiau pažinti savo partnerį. Juk kokybiškas ir harmoningas intymus gyvenimas – galimybė mėgautis visais gyvenimo teikiamais malonumais.