PATARIMAI, KURIE PADĖS JAUSTIS JAUKIAU SEKSO PREKIŲ PARDUOTUVĖJE

Daugelį žmonių nuteikia nepatogiai, ar net gi baugina mintis, kad reikės eiti į sekso prekių parduotuvę ir kalbėtis su žmonėmis apie savo lytinį gyvenimą. Tačiau apsilankymo sekso prekių parduotuvėje, o ne apsipirkinėjimo internetu, pagrindinis privalumas ir yra tai, kad erotinės prekės gali būti lyginamos jas nuodugniai apžiūrint, įvertinant jų tekstūrą, dydį ir kitus kokybinius faktorius. Tuo pačiu, apsilankymo metu, Jūs galite gauti žinių, praktinių patarimų. Prieš apsilankant šioje parduotuvėje vertėtų atkreipti dėmesį į kelis dalykus, kurie bendraujant su erotinių prekių pardavėjais padės jaustis kur kas jaukiau.

 

Išstudijuok ir suprask savo ir/ar savo partnerio kūną

 

Sekso parduotuvėse lankosi nemažai klientų, kurie elgiasi taip, lyg darydami kokį nusikaltimą, ar bijodami, kad juos kas nors pamatys iš draugų ar kaimynų. Pirmiausia reikia suprasti ir susitaikyti su mintimi, kad seksas yra natūralus žmogaus poreikis ir to reikia kiekvienam sveikam organizmui. O suprantant žmogaus anatomiją, žinant erogenines zonas tik lengviau bus išsirinkti reikiamas prekes, diskutuoti su konsultantais.

 

Neklauskite, kokia prekė geriausio

 

Nėra kvailų klausimų, yra tik kvaili atsakymai. Tačiau į klausimą, kokios erotinės prekės yra geriausios, dažnai yra sudėtinga atsakyti vien dėl to, kad skirtingiems žmonėms „geriausi“ yra skirtingi dalykai. Beveik viskas, kas susiję su seksualiniu malonumu yra kiekvieno žmogaus individualūs bandymai. Todėl supratus prekės veikimo principus, tiesiog ją išbandykite ir sužinosite, ar ji Jums tinka.

 

Nebijokite konsultuotis

 

Dažnai sekso žaislų technologijos (medžiagos, veikimo principai, galingumas ir kt.) yra pagrįstos moksliškai. Sekso parduotuvių konsultantai prieš pradėdami dirbti tokį darbą, paprastai būna apmokomi ir žino daug subtilybių, kurių nerasite interneto platybėse. Nebijokite klausti ir konsultuotis, bet nepamirškite, kad sekso prekių parduotuvėse parduodamos erotinės prekės, o ne seksas, todėl klausimai privalo būti pagarbūs.

 

Supratimas apie seksą ir pačią sekso kultūrą su kiekviena diena keičiasi. Vis daugiau žmonių supranta, kad apie tai galima kalbėtis atvirai, išbandyti naujus erotinius žaislus. Todėl drąsiai lankykitės sekso prekių parduotuvėse ir atraskite tai, kas Jums suteiks daugiausia malonumo.