PENIUARAS – VISŲ FIGŪRŲ TIPAMS

Kiekviena moteris turi išskirtinę figūrą, todėl drabužiai turi ne tik tikti, bet ir pabrėžti jos linijų privalumus. Yra iš viso 5 pagrindiniai figūrų tipai: smėlio laikrodžio, kriaušės, obuolio, keturkampio ir apverstosios piramidės. Tinkamai pasirinkus tipą, galima rasti puikių pavyzdžių: kurią kūno sritį reiktų pabrėžti, o kurią verčiau pridengti. Lengvas elegantiškas moterų drabužis – peniuaras (pranc. Peignoir) kiekvienam kūno tipui suteiks seksualumu. Svarbiausia, kad jis tiktų jums. Taigi jei jūsų tipas:

  • Kriaušė. Dirželiu paryškinus liemenį, dar labiau išryškėja krūtinė ir šlaunys, todėl vertėtų rinktis labiau prigludusius apatinius ar net korsetą. Spalvos taip gali būti griežtesnės ir šaltesnio atspalvio: tamsiai raudona ar juoda. Tavo mylimasis tikrai liks patenkintas vaizdu.

  • Apverstas trikampis. Šiam tipui svarbiausia pabrėžti apatinę kūno dalį, kadangi ji siauresnė nei viršutinė. Todėl renkantis apatinius, vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kas galėtų suteikti didesnės apimties klubams. Seksualus chalatas ar net peniuaras gali puikiai net ir pridengiant, parodyti pakankamai, kad liktų vietos vaizduotei.

  • Obuolys. Šio tipo savininkėms aktualu prailginti liemens sritį, tokiu būdu kūnas atrodys lieknesnis. Pavyzdžiui, kelnaitės aukštu liemeniu gali suteikti norimą efektą. Taip pat vertėtų apnuoginti kojų ir rankų sritį, todėl dėvimi apatiniai neturėtų būti visai uždari ar ypač ilgi.

  • Keturkampis. Kadangi turint šį figūros tipą, trūksta tam tikrų detalių pabrėžimų ir linkių, tačiau juos galima lengvai sukurti su tinkamai pasirinktais apatiniais. Liemenėlė turėtų būti su pakietinimu, o apatinė dalis šiek tiek pridengta. Tai suteiks paslaptingumo ir sumažins kampuotumo įspūdį. Švelnios spalvos: rausva, gelsva ar melsva, suteiks moteriškumo.

  • Smėlio trikampis. Šiai figūros tipui taip pat tinka peniuaras, bet jį verčiau rinktis be dirželio, kadangi liemuo jau yra pakankamai siauras. Įspūdžiui sukurti ir jį paryškinti reiktų ne ypač aptemptų, laisvesnių apatinių ir jų drabužių.

Peniuras – universalus apatinis trikotažas, kuris tuo pačiu metu gali ir paryškinti, ir kaip tik suteikti laisvumo pojūtį. Jo dėka moteriškumas pats savaime taps pastebimas, nors reiktų atkreipti dėmesį į jo spalvą, formą ir medžiagą.