Populiariausios sekso prekės: kokios jos?

sekso prekių parduotuvė, vibruojanti kulka, kelnaitės

Sekso prekių parduotuvė – tai tikras lobis tiems, kurie nori paįvairinti savo intymius santykius. Nors sklando daug gandų, jog yra daug tokių parduotuvių „apgavikių“, vis gi pasirinkus patikimą sekso žaislų partnerį, tikrai nenudegsite. Nors sekso prekių parduotuvėse akis nustebina itin didelis produktų asortimentas, populiariausios prekės išsiskiria iš kitų. Taigi, kokios jos?

 

Analiniai žaisliukai

 

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad analinis seksas Europoje ir Lietuvoje vis dar yra tabu. Galima sutikti, jog viešojoje erdvėje tai galbūt ir tiesa, tačiau populiariausios prekių kategorijos mirga nuo analinių žaislų įvairovės. Taigi tai leidžia teigti, jog būtent šios prekės yra paklausiausios pirkėjų tarpe.

 

Analinių žaislų kategorijoje gali būti randami tokie žaislai kaip kaiščiai, karoliukai, vibratoriai ir dušai. Sekso prekių parduotuvė siūlo analinius dušus tam, kad galėtumėte užtikrinti higieniškus žaidimus, o likusieji išvardinti žaislai padeda šių žaidimų kokybę pakelti dar aukščiau.

 

Klitoriniai vibratoriai

 

Keista, tačiau daugelio erotinių prekių parduotuvių populiariausių žaislų kategorijose dominuoja visai  ne klasikiniai vibratoriai, tačiau klitoriniai. Tiek vyrai, tiek moterys šiuos vibratorius pasirenka kaip pirmą dovanos antrajai pusei ar sau variantą.

 

Klitoriniai nuo įprastų skiriasi tuo, jog jie nėra įskverbiami: pastarieji turi specialiai smailėjančius galiukus išorinei stimuliacijai. Taip pat šių vibratorių rūšių yra ir vakuuminių – šie veikia vakuumo, siurbimo principu.

 

Masažuokliai

 

Galiausiai, kita populiariausia prekė, kurią jums gali pasiūlyti bet kuri sekso prekių parduotuvė – masažuokliai, kitaip vadinami magic wand masažuokliais. Jie nesiskverbia į kūną, tačiau turi dideles ir minkštas galvutes, kuriomis galima stimuliuoti visas išorines erogenines zonas.

 

Tai gali būti kaklas, šlaunys, klitoris, varpa ar bet kuri kita prisilietimui bei vibracijai jautri vieta. Didžioji dalis šių sekso žaisliukų yra įkraunami, todėl nereikės rūpintis dėl nevietoje esančio ir trukdančio laido. Svarbu paminėti, nors yra įkraunami, jie itin galingi ir stiprūs, todėl nustebins net labiausiai patyrusius sekso žaisliukų mėgėjus.

 

Populiariausios sekso prekės nereiškia, jog jos yra geriausios. Protingiausia rinktis tai, kas labiausiai patinka jums ir jūsų antrajai pusei – tik tai užtikrins aukščiausios kokybės meilės žaidimus.