Sekso prekės dovanų – ką vertėtų žinoti?

Sekso prekės yra paklausi ir daug dėmesio susilaukianti prekių kategorija, o tai reiškia, kad ir intymumas bei lytiniai santykiai yra nemažiau svarbi tema bendrame kasdienybės kontekste. Tačiau lygiai taip pas pastebėta, kad šia tema garsiai kalbėti nedrįstama, o visos įmantrybės pasiliekamos už miegamojo durų. Tada kyla klausimas, kaip žinoti, ar galima pirkti sekso prekes dovanų? Nusprendėme pakalbėti šia tema ir išsiaiškinti, kam, kada ir kokia proga galima dovanoti intymias prekes. Intymių prekių pavyzdžiams pateikti rėmėmės parduotuvės romantika.lt asortimentu.

Kokiomis progomis dovanoti?

Pastebėta, kad itin išpopuliarėjo sekso prekės internetu. Čia jos kainuoja pigiau nei fizinės parduotuvėse, todėl dažnai ir parduodamos didesniais kiekiais. Dar vienas pastebėjimas, kad prieškalėdiniu laikotarpiu pardavimų skaičiai nepakyla taip stipriai, kaip, pavyzdžiui, vasario mėnesį. Tai parodo, kad dažniausia ir populiariausia proga pirkti intymias prekes ir sekso žaislus yra ne kas kita, kaip Šv. Valentino diena. Šia proga perkant prekes dažnai taikomos įvairios nuolaidos, be to, tai romantiška proga, tad tokio tipo dovanos yra priimtinos, skatinamos ir tinkamos.

Štai, pavyzdžiui, gimtadienio proga pirkti sekso prekes dovanų gali ne visiems atrodyti normalu ar priimtina. Tai reiškia, jog arba reikia labai gerai pažinoti savo partnerį (ar geriausią draugą) ir žinoti jo norus, poreikius ir pomėgius. Galybę įvairių, įdomių ir smagių intymių prekių galite rasti ir romantika.lt internetinėje parduotuvėje.

Kas turėtų dovanoti?

Dar vienas klausimas, apie kurį verta pagalvoti. Tad kas turėtų dovanoti tokio tipo dovanas? Sekso prekės internetu parduodamos nežinant ar tai draugas, draugė, partneris, žmona, meilužis ar bet kas kitas. Ir tai viena iš priežasčių, kodėl  šio tipo prekių pirkimas internetu yra toks patogus ir priimtinas. Tokiu atveju pardavėjas neklausia ar žaisliukas bus merginai, vaikinai ar sužadėtiniui. Ir visgi, jei tokią dovaną renka geriausias draugas ar draugė, geriau turbūt jei dovana bus juoko forma nei rimtai. O jei dovaną perka ilgametis partneris, ši bus priimta maloniau ir suprantamiau. Be to, tik partneris žino, kokie vyrauja poreikiai ar problemos.

Ką dovanoti?

Dovanoti iš tiesų galima bet ką, nes šiaip jau nėra žinoma, ar dovana bus kada panaudota. Tačiau lygiai taip pat vertėtų atsižvelgti į kokybės aspektą ir nepirkti bet ko. Populiariausia dovana laikomi vibratoriai, tačiau taip pat neatsilieka ir erotinė apranga, vaginaliniai kamuoliukai ar erotiniai rinkiniai. Renkant vertėtų atsižvelgti kam dovana keliaus ir kiek tikimybės, kad bus panaudota. Juk gauti naudingą dovaną yra smagiau nei tą, kuri gulės giliausiame stalčiaus kampe.