Sekso prekės vyrams. Kokia jų funkcija?

mergina

Apie moteriškus erotinius žaisliukus, tokius kaip vaginaliniai kamuoliukai, įvairaus tipo vibratoriai, žino kiekvienas erotinėmis prekėmis besidomintis žmogus. Štai, atrodo, kad didžioji dalis erotinių tik ir skirtos moteriškajai lyčiai patirti kuo daugiau malonumo. O tai, kad vyrams yra kuriami masturbatoriai, mažai kas prabyla. Štai kodėl nusprendėm pakalbėti apie tai, kokie sekso žaisliukai yra skirti vyriškiams.

Kaip padidinti savo daikčiuką?

Šis klausimas turbūt kyla visiems, kurie negali pasigirti didelio dydžio daikčiuku. Na, juk neištampysi jo, kad šis būtų nors šiek tiek ilgesnis, o ir apimties taip nepadidinsi. Visgi jei užsuktumėte į erotinių prekių saloną, lentynose rastumėte ne tik moterims skirtus žaisliukus, bet ir vyrų penį galinčius padidinti dalykėlius. Kokie jie?

Penio movos. Na, galbūt sakytume, kad tai taip pat daugiau malonumo suteikia moterims, tačiau taip pat skirtumą pajus ir vyriškiai. Šios gali būti ne tik skleidžiančios malonias vibracijas ar suintensyvinančios moteriškų lytinių organų stimuliaciją, bet taip pat ir didinančios penį. Movos ir užmaunamos, na panašiai kaip ir prezervatyvas. Kiek penis bus didesnis, priklauso nuo pasirinktos priemonės.

Kas yra vyriški masturbatoriai?

Na, kaip moterys turi joms skirtą vibratorių, kuris leidžia mėgautis orgazmo sukeliamais malonumais vienoms pačioms, taip vyrams yra sukurtas masturbatorius. Galbūt skamba ir juokingai, tačiau ši priemonė yra tiek pat maloni, kiek ir naudinga.

Šio tipo prekės leidžia sustiprinti stimuliaciją vyrui masturbuojantis. Vertėtų akcentuoti tai, kad masturbuoklis yra gerokai patogesnis dalykas nei, pavyzdžiui, tam pačiam tikslui naudojama guminė pripučiama lėlė. Ji pastaroji šiaip atrodė nekaip, o pripūstos jos niekaip nepaslėpsi, tai masturbatorius yra nedidelis puodelio formos žaisliukas. Jų gamyboje naudojamas itin aukštos kokybės gelis arba silikonas, kas leidžia mėgautis itin tikroviškais pojūčiais.

Erotinių prekių salonuose parduodami įvairaus tipo masturbatoriai. Naujausi jų yra realių formų vaginų ar analinių angų imitacijos. Galima rasti automatinių, 3D ar puodelio formos bei vibruojančius.

Ar tikrai galima atidėti ejakuliaciją ir sustiprinti erekciją?

Atsakymas – taip. Tai tikrai galima padaryti. Penio žiedų pagalba. Tai dar viena vyriškų sekso žaisliukų rūšis. Įspėjama, kad jų negalima naudoti ilgą laiką, o maksimalus terminas – 30 minučių. Šio tipo žaisliukai užmaunami ant penio galvutės ar sėklidžių, apspausdami jie sulaiko kraują. Štai tokiu būdu sustiprinama erekcija, o atoslūgis ateina šiek tiek vėliau. Verta akcentuoti, kad šie žaisliukai, atvirkščiai nei masturbatoriai, skirti naudotis poroje, nes malonumo suteikia abiems partneriams.