Seksualių apatinių gidas moterims: kurie būtini?

Seksualūs apatiniai moterims yra gana subtili sritis, kuri itin aktuali patraukliau jaustis norinčioms dailiosios lyties atstovėms. Tuo pačiu dažnai moteriai tai yra galimybė nudžiuginti savo mylimąjį bei paįvairinti seksualinį gyvenimą.

Kodėl seksualūs apatiniai turėtų būti numeris 1 kiekvienos spintoje?

Dažniausiai daugiau aistros bei ugnies į miegamąjį atneša gerokai atviresni nei įprasta seksualūs apatiniai moterims. Kaip žinia, daugumą vyrų jaudina įvairios prisegamos kojinės, korsetai, nėriniai, kūno kojinės ir pan. Priklausomai nuo įvaizdžio, kurį norima sukurti, rekomenduojama pasirinkti konkrečius apatinių derinius. Norint jaukios bei romantika dvelkiančios nakties visuomet pasiteisina pastelinės spalvos šilkiniai apatiniai su nėriniais. Siekiant sustiprinti įspūdį rekomenduojama pasipuošti tokios pat medžiagos, lengvai krentančiu chalatu. Tokio tipo derinys privers vyrą būti išskirtinai dėmesingu bei švelniu, Jums teliks atsipalaiduoti bei mėgautis jo atsidavimu bei meile.  

Kokios kitos alternatyvos?

Tačiau jei Jūsų vyras ir taip pakankamai švelnus, o Jūs vis dažniau mintyse svajojate apie aštresnius įspūdžius  nusiminti taip pat neverta. Jei svajojate susikurti aistringą ir nepamirštamą nakties sapną, tuomet verta išbandyti drąsų, fatališkos moters įvaizdžio variantą. Tokiam įvaizdžiui nepamaišys klasikinės raudonos ar juodos spalvos korsetas, kuris neabejotinai išryškins figūros privalumus.

  • Prie korseto itin viliojančiai atrodys juodos prisegamos arba silikonine juostele priklijuojamos kojinės plačiais nėriniais. Įvaizdį pagyvins ir šiek tiek prabangios romantikos įneš šilkinės arba aksominės pirštinės iki alkūnių.
  • Jei norisi kiek kuklesnio, tačiau vis tiek seksualumu spinduliuojančio įvaizdžio, tuomet vietoj korseto patariama rinktis nėriniais padailintą glaustinukę.
  • Mėgstančioms itin ekstremalius pojūčius ir save laikančioms tikromis gašlūnėmis patartina išbandyti kitą seksualių apatinių moterims kategoriją, kuri pasižymi itin drąsiais sprendimais.
  • Jei norite priblokšti  savo mylimąjį ir išvaryti jį iš proto, kūno kojinė ar kelnaitės su skyle yra būtent tai ko ieškote. Šiame įvaizdyje nėra vietos subtilumui, priešingai, atviri ir gašlūs apatiniai yra tai, kas šį įvaizdį padaro išskirtiniu ir nepakartojamu. Jei mėgstate pikantiškus meilės žaidimus, tuomet taip pat verta išbandyti ir lateksinius apatinius.

Šie seksualūs  apatiniai moterims sujaudins net didžiausią ledo gabalą, o ir pačią moterį privers pasijausti tikra nakties karaliene.