Vaginaliniai kamuoliukai – malonumas ir nauda sveikatai

moteris

Apie vaginalinius kamuoliukus, jų naudą ir keliamą malonumą kalba ne tik erotinių prekių salonų konsultantai, bet ir ginekologai. Šių mažų daikčiukų nauda moters sveikatai jau įrodyta moksliškai, tad kalbėti apie tokio erotines priemones tampa tik svarbiau.

Tai daugiau nei tik sekso žaisliukas

Įprastai vaginaliniai kamuoliukai atrodo tik kaip dar vienas sekso žaisliukas, kuris padeda moteriai pajusti daugiau malonumo. Ir visgi, būtent ši priemonė padeda mankštinti gimdos ir makšties raumenis. Įprastomis mankštomis niekaip nesustiprinsite šios srities raumenų, o tai ypač naudinga ruošiantis gimdymui arba pogimdyviniu laikotarpiu. Tai akcentuoja ir gydytojai-ginekologai.

Pirminė vaginalinių kamuoliukų funkcija būtent ir yra ne sukelti moteriai 9 dangaus verta malonumo bangas, o padėti jai išmokti pačiai reguliuoti makšties plotį arba sustiprinti šiuos raumenis po gimdymo, kuomet šie yra gerokai susilpnėję. Tai štai vaginalinių kamuoliukų galime stiprinti makšties raumenų tonusą ir jausti malonumą. Taip pat verta pridėti, kad ši priemonė padeda kovoti ir su šlapimo pūslės problemomis.

Reguliariai naudojančios šiuos kamuoliukus moterys jaučiasi ne tik seksualesnės, bet ir labiau pasitikinčios savimi. Be to, vaginaliniai kamuoliukai gali būti naudojami tiek skaitant knygą, maudantis vonioje, bėgiojant miesto parke ar keliaujant į darbą.

Pasidomėkite naudojimo instrukcija

Kad įsidėjimo procedūra nekeltų nemalonaus skausmo, griežtai reikalaujama perskaityti naudojimo instrukciją. Visgi, prieš pradedant kalbėti apie jų naudojimą, privalome nupasakoti kokie tie kamuoliukai gali būti.

  • Dažniausiai jų gamybai pasitelkiamos medžiagos – tai lateksas, stiklas, silikonas, plastikas ar net metalas.
  • Sekso prekių salonuose rasti galite tiek apvalius, ovalius ar net pailgus kamuoliukus.
  • Vibracijos efektą padeda sukurti kamuoliukų viduje esantis svarmuo.
  • Klasikiniai kamuoliukai sujungti virvele su kilpele, skirta juos ištraukti, o modernūs valdomi išmaniaisiais įrenginiais.
  • Komplekte gali būti nuo 1 iki 4 kamuoliukų.
  • Skersmuo – 2 cm – 3,5 cm.

Pradedančiosioms rekomenduojami didesni ir nesunkūs vaginaliniai kamuoliukai. Tik po kurio laiko galima šiuos keisti į mažesnius ir sunkesnius. Kodėl? Kuo mažesni šie kamuoliukai, tuo sunkiau juos išlaikyti makšties raumenims. Įsidėti juos reikėtų atsigulus, prieš tai ištepus vandeniniu lubrikantu, kad slydimas nekeltų skausmo. Taip pat pirmiems kartams siūloma rinktis vieną ar du kamuoliukus, bet ne daugiau.

Vaginalinių kamuoliukų pagalba sutvirtinsite makšties dubens raumens, be to, tai puikiai tinka žaidimams prieš lytinį aktą, nes kamuoliukų dėka moteris lengviau sudrėksta. Malonumas ir nauda sveikatai viename mažame moderniame stebukle.