VIBRATORIŲ RŪŠYS

Jei naudojatės sekso žaislais, be abejonės, vibratorius tarp jų turėtų užimti ypatingą vietą. Vibratoriai būna įvairiausių dydžių ir formų, todėl renkantis yra svarbu išsiaiškinti, kuris būtų pats geriausias ir suteiks daugiausia malonumo. Šiame straipsnyje bus apžvelgtos kelios vibratorių rūšys, į kurių savybes vertėtų atkreipti dėmesį.

 

Klasikinis vibratorius

 

Jei kada nors anksčiau esate naudoję vibratorių, tuomet turbūt žinote, koks vibratorius yra vadinamas „klasikiniu“. Tiesią, tačiau elegantišką formą, turintis vibratorius yra puikus pasirinkimas tiems, kurie tik pradeda tyrinėti vibratorių galimybes. Jie yra gana paprasti, o tai yra tikrai patogu, jei naudojatės jų galimybėmis derindami juos su kitais seksualinį susijaudinimą  stimuliuojančiais žaislais.

 

Dvigubas vibratorius

 

Šie dvigubi vibratoriai (angl. rabbit vibrator) dėl savo sugebėjimo stimuliuoti tiek makštį, tiek klitorių yra labai populiarūs tarp moterų. Dvigubas vibratorius išsiskiria tuo, kad turi pridedamus mažus „pirštelius“, pritvirtintus prie pagrindinio vibratoriaus. Skirtingai nuo pagrindinio vibratoriaus, kuris stimuliuoja makštį, šie maži „piršteliai“ skirto klitorio stimuliacijai.

 

Kulkos vibratorius

 

Šis vibratorius dar žinomas, kaip „mini“ vibratorius. Jie pasižymi kompaktiškumu ir minimalistiniu dizainu. Tokį vibratorių ypač patogu gabenti keliaujant. Kulkos vibratorius nėra didelis, todėl jis yra tinkamas naudotis ir tiems, kurie tik pradeda atrasti sekso žaislus.

 

Nors šis vibratorius yra kompaktiško dydžio, tačiau vienas galingiausių vibratorių, pasižymintis stiprią stipria vibracija.

 

„G“ taško vibratorius

 

„G“ taško vibratoriai pasižymi tuo, kad jie yra patys išlenkti arba jų galiukas užlenktas. Tokia vibratoriaus forma skirta lengvai pasiekti ir stimuliuoti „G‘ tašką. Manoma, kad „G“ taškas yra vidinėje priekinėje makšties sienelėje. Norint pasiekti orgazmą, „G“ taškui reikalingas spaudimas bei pakartotiniai stūmiai. Tokio tipo vibratorius yra puikiai pritaikytas stimuliuoti šiai vietai.

 

Vibracinis kiaušinis

 

Vibracinį kiaušinį reikia įstumti į makštį ir atremti į „G“ tašką. Vibracinio kiaušinio virpesiai padeda pasiekti orgazmą. Šio tipo vibratorių privalumas yra toks, kad dauguma jų turi nuotolinio valdymo pultelį, kuris padeda tinkamai valdyti greitį bei funkcijas.

 

Vis dar sunku apsispręsti, kuris vibratorius Jums būtų tinkamiausias? Apsilankykite vietinėje sekso reikmenų parduotuvėje ir fiziškai juos apžiūrėkite, paimkite į rankas, kad suvoktumėte jų dydį, o norėdami gauti daugiau informacijos, drąsiai kreipkitės į parduotuvės konsultantus.