Viskas apie intymią kosmetiką

moteris

Prekės suaugusiems – tai daugiau nei apsaugos priemonės ar papildomi sekso žaisliukai, skirti paįvairinti lytinį gyvenimą naujais nepažintais pojūčiais. Štai, erotinių prekių internetinė parduotuvė romantika.lt siūlo išbandyti ir kai ką daugiau – tai intymioms vietelėms skirtą kosmetiką. Pasakojame apie tai, kokia ši kosmetika gali būti randama ir kam naudojama.

Kam skirta intymi kosmetika?

Lytiniams santykiams pagyvinti ir maloniems pojūčiams suintensyvinti kuriama kosmetika gali būti skirstoma į vyrišką ir moterišką. Bendrai kalbant, tai šio tipo prekės suaugusiems skirtos tam, kad būtų galima intymius žaidimus prailginti, suteikti jiems daugiau spalvų ir pajusti daugiau malonumo. Vienos priemonės gali padėti pojūčius sustiprinti, kitos skirtos labiau stimuliuoti, mažinti jautrumą ar sustiprinti vyrišką erekciją bei paruošti kitokiems intymiems žaidimams.

Moterims skirta intymi kosmetika

Vertėtų pakalbėti apie tai, ką siūlo štai, pavyzdžiui, romantika.lt elektroninių erotinių prekių parduotuvė. Kataloge galite pamatyti daugiau nei 80 skirtingų priemonių, kurios sukurtos specialiai tam, kad erotiniai žaidimai tęstųsi kuo ilgiau ir būtų kuo malonesni. Įvairūs geliai, purškalai ir kremukai skirti intensyvesnėms G taško stimuliacijoms, žaidimams su speneliais ar bene jautriausi moters lytinių organų vieta – klitoriumi. Tokios prekės suaugusiems skatina atrasti naujus potyrius. Rasti galima ir kremų, kurie padės atkurti vaginos stangrumą ar purškalų, padėsiančių pasiruošti dar neišbandytam orialiniam seksui. Ką jau kalbėti apie serumus, kurie gali gerokai sustiprinti susijaudinimą.

Vyrams skirtos priemonės

Nors moterims įvairių malonumui sustiprinti priemonių galima rasti gerokai daugiau, vyrams nėra ko nusivilti. Štai, jei tam, kad nukeltumėte ejakuliaciją išbandyti penio žiedų nesinori, šiam tikslui puikia pasitarnauti gali specialiai tam kuriami geliai. Taip pat vyrams siūloma išbandyti ir kremus, stiprinančius erekciją. Itin kieta varpa malonumo suteiks ir jūsų partnerei. Priemonės gali mažinti jautrumą, stiprinti pojūčius arba leisti prailginti intymius žaidimus lovoje.

Romantika.lt sekso prekių salone galite rasti tai, ko galbūt seniai trūko, kad lytinis gyvenimas taptų kupinas malonumo. Juk būtent tam ir yra kuriamos kosmetinės priemonės – kad lytiniai santykiai būtų aistringi, o abu partneriai pajustų nenumaldomą malonumą ir norą pratęsti tai kuo ilgiau.